Infuzní terapie

Aplikace léků proti bolesti a na uvolnění svalstva pomáhá jak při akutních, tak i chronických bolestech pohybového aparátu. Jde o zcela bezpečnou a prověřenou metodu, která zbavuje nepříjemných projevů různých onemocnění. Připravuje cestu léčebnému plánu, který bude přizpůsoben právě Vám. Našim cílem je dostat Vás zpátky na vrchol.

Objednat

Výhody infuzní terapie

Bolesti pohybového aparátu postihnou čas od času každého z nás. Může jít o akutní bolesti způsobené přetížením svalů, které odezní nejpozději do několika týdnů. Na druhou stranu existují chronické potíže přetrvávající po dobu více měsíců. Oba druhy dokáží omezit jindy aktivního a zdravého člověka a zcela ho vyřadit z běžného života. Náš přístup se od klasických metod značně liší. Nejedná se o obstřiky syntetickými kortikoidy, které často způsobují mnohem intenzivnější bolest než původní potíže. Hlavní předností infuzní terapie je, že se účinné látky dostávají přímo do těla, kde působí rychle a efektivně. Jedná se o směs analgetik (léky proti bolesti) a myorelaxancií (léky na uvolnění svalstva). Úleva od bolesti je prvním krokem k úspěšnému vyléčení, po němž přichází na řadu náš tým odborníků. Správnou diagnostikou a osobním přístupem hledáme příčinu problémů a následně zvolíme vhodnou léčebnou proceduru.

Jak terapie probíhá?

Na úvod Vám lékař vysvětlí důvod proč je pro Vás infuzní terapie důležitá, představí její výhody a zodpoví Vaše případné dotazy. Samotná terapie pak trvá přibližně 60 minut. Při akutních stavech doporučujeme podstoupit aplikaci opakovaně po 2-3 dnech. U chronických potíží postačí 1-2aplikace za týden do ústupu bolestí. Maximální počet je však 10 infuzí.infuzni_